Reference

Chcete se dozvědět, jak fungují přípravky kosmetiky TianDe v praxi? Přečtěte si reference mnoha spokojených zákaznic /i zákazníků/:

Zde  naleznete    REFERENCE spokojených zákazníků NA KOSMETIKU TianDE

tibet_trava_na_oi[1]

A ZDE reference na líčení, svatební líčení, proměny, péči o pleť atd…

Velice jsem spokojená se službami ve studiu a proto je také všem svým známým doporučuji. Používám kosmetiku TianDe a výrazně se mi tím zlepšil stav mé pleti. Tyto produkty určitě všem doporučuji.

Dobrý den paní Kejhová, ráda bych Vám poděkovala za krásné svatební líčení, ve kterém jsem se cítila pěkně a pohodlně po celý den. Moc si vážím toho, že jste vnímala mé přání a představu a decentně vytvořila krásné svatební líčení…

Dobrý den, tento salón jsem navštívila už několikrát a vždy jsem se setkala se vstřícností, úsměvem, laskavostí a kvalitní službou! Velmi mě uchvátila barevná typologie, kde se o sobě dozvíte nejen, která barva vám sluší a jaká typ jste, ale také, jak se máte líčit, jak vyzvednout své přednosti a zároveň potlačit své nedostatky. Podle mě by každá žena měla projít takovou analýzou pleti.

Daniela Petruželová

Ještě jednou moc děkuji za skvělé svatební líčení – cítila jsem se velmi dobře a připadala si hezká. :-)

Zdeňka Morcinková (Hrstková) – svatební líčení – foto

Vážená paní Kejhová

Děkuji ještě jednou za profesionální pomoc v kritické chvíli. Líčení drželo perfektně i ve 4.00 ráno následujícího dne.

 

Lenka Kozárková

Dobrý den, tento salón jsem navštívila už několikrát a vždy jsem se setkala ... se vstřícností, úsměvem, laskavostí a kvalitní službou! Velmi mě uchvátila barevná typologie, kde se o sobě dozvíte nejen, která barva vám sluší a jaká typ jste, ale také, jak se máte líčit, jak vyzvednout své přednosti a zároveň potlačit své nedostatky. Podle mě by každá žena měla projít takovou analýzou ...bude mít pak snadnější rozhodování při nákupu oblečení, kosmetiky či doplňků. Pí. Kejhová umí také krásně nalíčit člověka. Dokáže každou ženu proměnit v krásku:-) Je to člověk, který nenutí své výrobky, ale přesto vás zaujme svým výkladem a zkušenostmi. Dokáže pochválit i konkurenci, a to už o něčem svědčí. Z potravinových doplňků, které mi byly doporučeny pí. Kejhovou, bych vyzvedla zejména Colostrum a Mind Master Formula Green. Jedná se o produkty, které dokážou člověku pomoci, tzv. životabudiče pro tělo a mysl. Pí. Kejhové děkuji za její služby, naslouchání a pochopení! Zároveň jí přeji radost ze své práce a mnoho spokojených zákazníků! Také přeji zdravíčko a dobrou mysl! Co na závěr říct ... z tohoto salónu můžete vyjít s radikální proměnu, jak po stránce fyzické, výživové či duševní. Výsledkem je pak dosáhnutí vyššího sebevědomí, uvědomení si vlastní hodnoty, prostě být sama sebou, a to je to nejdůležitější:-)...

Steyerová Z. (Ambrosová) – 23.9.2015

3 otázky pro zákaznice Studia krásy :

  1. používáte kosmetiku TianDe a pozorujete zlepšení pleti ?
  2. Jste / nebo nejste/ spokojena se službami Studia krásy ?
  3. Můžete tyto služby - produkty doporučit

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dobrý den, paní Kejhová, děkuji za oslovení, ráda Vám zodpovím Vaše dotazy.

1. Ano, koupila jsem si krém na obličej a při pravidelném používání je pleť jemnější a vypnutější.

2. Se službami jsem velmi spokojena (úprava obočí, svatební líčení, regenerační maska obličeje). Vždy se ráda vracím.

3. Určitě bych všem ženám doporučila návštěvu Studia. Příjemné prostředí, paní Kejhová je velmi ochotná a dokáže poradit.

 

Jana Nováková – 19.6.2015

Dobrý večer, paní Kejhová

Ještě jednou Vám děkuji za příjemně strávené páteční odpoledne. Přemýšlela jsem o objednávce kosmetiky, ale nakonec si objednám později

Doporučila jsem Vás kamarádce a budu doporučovat dál..

Hezký večer

 

Ovčáčková – 23. 9. 2015

Reference můžu napsat, v podstatě se budu opakovat, že jsem s kosmetikou TianDe maximálně spokojená. Pleť není vysušená, nemám pocit stahování v obličeji a stačí mně se namazat dle doporučení 2x denně. Určitě bych ji doporučila z vlastní zkušenosti.

Co se týče Studia krásy - můžu se opět jen opakovat, jako u kosmetiky. Před tím jsem nikam na kosmetiku nechodila, neměla jsem v to až takovou důvěru. S Vaším přístupem jsem spokojená a od začátku jste mi byla sympatická.

Krémíky jsou úžasné! Krásně voněly celé odpoledne a ani se mi nechtělo je večer odstranit.....

Takže prosím o domluvené výrobky - denní krém, noční krém, oční hydrogel a krém na ruce.

Děkuji, už se těším, až se s nimi namažu

 

Veronika Kupková – 29. 9. 2015

Dobrý večer p. Kejhová, moc děkuji za cenné rady a Vaši vstřícnost. Ráno jsem si poprvé ošetřila svou pleť a celý den jsem se cítila jinak. Pleť byla vláčná a nebyla už suchá a povadlá. Vím, že to chce čas, než si na ty všechny změny zvyknu.

Velice jsem spokojená se službami ve studiu a proto je také všem svým známým doporučuji. Používám kosmetiku TianDe a výrazně se mi tím zlepšil stav mé pleti. Tyto produkty určitě všem doporučuji.

 

 

Ivana Bartesková – svatební líčení  5.10.2015

Dobrý den paní Kejhová, ráda bych Vám poděkovala za krásné svatební líčení, ve kterém jsem se cítila pěkně a pohodlně po celý den. Moc si vážím toho, že jste vnímala mé přání a představu a decentně vytvořila krásné svatební líčení, které se líbilo hlavně manželovi :-). Jste opravdu profesionál a příjemný člověk, jsem ráda, že jsem Vás poznala. V příloze zasílám jednu z prvních fotek, která je více v detailu zaměřená na obličej. Chtěla jsem se zeptat, jestli nebudete dělat v nejbližší době objednávku TianDe. Pomalu mi dochází krém podle obalu je označen takto (12017 Hydratační denní krém s SPF) a čistící mléko (12003), které se mi povedlo zapomenou na svatební cestě :-) Vytvořila jsem si na něm závislost 3 dny jej postrádám a už to na pokožce cítím. Přeju pěkný zbytek dne.

Markéta Tůmová – 27.10.2014

Dobrý den, paní Kejhová,

Děkuji za skvělé líčení ve Studiu krásy a ikdyž jsem nevyhrála, líčení pro mě bylo velmi důležité, cítila jsem se skvěle!    Děkuji. Markéta Tůmová

p. Kubinová – svatební líčení 18. 8. 2014

Dobrý den ;-) děkujeme moooooooc - líčení super!!!!! A vydrželo až do neděle!