Reference

Chcete se dozvědět, jak fungují přípravky kosmetiky TianDe v praxi? Přečtěte si reference mnoha spokojených zákaznic /i zákazníků/:

 

…Dobrý den, jsem kosmetička již 22 let a byla jsem požádána o referenci na kosmetiku Tiande, se kterou pracuji. Musím hned v úvodu konstatovat, že jsem se v životě nesetkala s kvalitnější a účinnější kosmetikou za tak úžasné ceny!!!

…zdravím , jsem zde krátce a dnes jsem dostala první balíček, ale předčilo to všechna má očekávání.Musím se s Vámi podělit o radost z tak úžasné kosmetiky kterou jsem poznala.První jsem se vrhla na krém na obličej s mucínem hlemýždů, je to super krém krásné hygienické balení , velmi dobře se vstřebává , pleť je krásná hladká.

Už jste vyzkoušely naše vložky? Přiznám se, že už jiné nepoužívám. Naše vložky nejsou bělené chlorem, nejsou vyráběné z recyklovaných materiálů a navíc jsou napuštěné bylinami, které pomáhají harmonizovat hormonální systém ženy a jsou tam byliny, které tlumí bolest při menstruaci, prostě jsou úžasné.

…zase další super zkušenost s Tiande. Ráno se probudím a nemohu hnout krkem, natož se podívat doprava nebo doleva. Já vím, řeknete si, tak se můžeš točit celá, ale já na to vyzrála. Nalepila jsem kousek náplasti Wutong a nechala působit přes den.Bolest začala pomalu ustupovat,

Zde  naleznete  další   REFERENCE spokojených zákazníků NA KOSMETIKU TianDE

tibet_trava_na_oi[1]

A ZDE reference na líčení, svatební líčení, proměny, péči o pleť atd…

www.pruskova.com

www.pruskova.com

Velice jsem spokojená se službami ve studiu a proto je také všem svým známým doporučuji. Používám kosmetiku TianDe a výrazně se mi tím zlepšil stav mé pleti. Tyto produkty určitě všem doporučuji.

Dobrý den paní Kejhová, ráda bych Vám poděkovala za krásné svatební líčení, ve kterém jsem se cítila pěkně a pohodlně po celý den. Moc si vážím toho, že jste vnímala mé přání a představu a decentně vytvořila krásné svatební líčení…

Dobrý den, tento salón jsem navštívila už několikrát a vždy jsem se setkala se vstřícností, úsměvem, laskavostí a kvalitní službou! Velmi mě uchvátila barevná typologie, kde se o sobě dozvíte nejen, která barva vám sluší a jaká typ jste, ale také, jak se máte líčit, jak vyzvednout své přednosti a zároveň potlačit své nedostatky. Podle mě by každá žena měla projít takovou analýzou pleti.

Jana Nováková – 19.6.2015

Dobrý večer, paní Kejhová

Ještě jednou Vám děkuji za příjemně strávené páteční odpoledne. Přemýšlela jsem o objednávce kosmetiky, ale nakonec si objednám později

Doporučila jsem Vás kamarádce a budu doporučovat dál..

Hezký večer

 

p. Kubinová – svatební líčení 18. 8. 2014

Dobrý den ;-) děkujeme moooooooc - líčení super!!!!! A vydrželo až do neděle!

 

Markéta Tůmová – 27.10.2014

Dobrý den, paní Kejhová,

Děkuji za skvělé líčení ve Studiu krásy a ikdyž jsem nevyhrála, líčení pro mě bylo velmi důležité, cítila jsem se skvěle!    Děkuji. Markéta Tůmová

Ovčáčková – 23. 9. 2015

Reference můžu napsat, v podstatě se budu opakovat, že jsem s kosmetikou TianDe maximálně spokojená. Pleť není vysušená, nemám pocit stahování v obličeji a stačí mně se namazat dle doporučení 2x denně. Určitě bych ji doporučila z vlastní zkušenosti.

Co se týče Studia krásy - můžu se opět jen opakovat, jako u kosmetiky. Před tím jsem nikam na kosmetiku nechodila, neměla jsem v to až takovou důvěru. S Vaším přístupem jsem spokojená a od začátku jste mi byla sympatická.

Krémíky jsou úžasné! Krásně voněly celé odpoledne a ani se mi nechtělo je večer odstranit.....

Takže prosím o domluvené výrobky - denní krém, noční krém, oční hydrogel a krém na ruce.

Děkuji, už se těším, až se s nimi namažu

 

Daniela Petruželová

Ještě jednou moc děkuji za skvělé svatební líčení – cítila jsem se velmi dobře a připadala si hezká. :-)

Veronika Kupková – 29. 9. 2015

Dobrý večer p. Kejhová, moc děkuji za cenné rady a Vaši vstřícnost. Ráno jsem si poprvé ošetřila svou pleť a celý den jsem se cítila jinak. Pleť byla vláčná a nebyla už suchá a povadlá. Vím, že to chce čas, než si na ty všechny změny zvyknu.

Velice jsem spokojená se službami ve studiu a proto je také všem svým známým doporučuji. Používám kosmetiku TianDe a výrazně se mi tím zlepšil stav mé pleti. Tyto produkty určitě všem doporučuji.

 

 

Jana Harazimová

K narozeninám jsem dostala poukaz na celkovou proměnu do studia paní Kejhové, která zařídila jak úžasnou kadeřnici, tak skvělou fotografku.

Celý den byl naprosto luxusní, nový účes se opravdu povedl. Absolvovala jsem mini kurz líčení, který byl pro mě jako naprostého laika velmi užitečný, paní Kejhová mi poradila, jak správně čistit pleť a jaké barvy se ke mě hodí. Moc dobře jsme si také popovídaly o jiných oblastech, odcházela jsem opravdu pozitivně naladěna. Nádherné líčení jsem pak využila při focení, u kterého byla díky úžasné fotografce Petře velmi příjemná a uvolněná atmosféra. Jsem spíše sportovní typ, líčím se minimálně, paní Kejhová a celá proměna mi však ukázala, že opravdu každá žena může být krásná.

Děkuji ještě jednou za skvělý den.

Ivana Bartesková – svatební líčení  5.10.2015

Dobrý den paní Kejhová, ráda bych Vám poděkovala za krásné svatební líčení, ve kterém jsem se cítila pěkně a pohodlně po celý den. Moc si vážím toho, že jste vnímala mé přání a představu a decentně vytvořila krásné svatební líčení, které se líbilo hlavně manželovi :-). Jste opravdu profesionál a příjemný člověk, jsem ráda, že jsem Vás poznala. V příloze zasílám jednu z prvních fotek, která je více v detailu zaměřená na obličej. Chtěla jsem se zeptat, jestli nebudete dělat v nejbližší době objednávku TianDe. Pomalu mi dochází krém podle obalu je označen takto (12017 Hydratační denní krém s SPF) a čistící mléko (12003), které se mi povedlo zapomenou na svatební cestě :-) Vytvořila jsem si na něm závislost 3 dny jej postrádám a už to na pokožce cítím. Přeju pěkný zbytek dne.

Lenka Kozárková

Dobrý den, tento salón jsem navštívila už několikrát a vždy jsem se setkala ... se vstřícností, úsměvem, laskavostí a kvalitní službou! Velmi mě uchvátila barevná typologie, kde se o sobě dozvíte nejen, která barva vám sluší a jaká typ jste, ale také, jak se máte líčit, jak vyzvednout své přednosti a zároveň potlačit své nedostatky. Podle mě by každá žena měla projít takovou analýzou ...bude mít pak snadnější rozhodování při nákupu oblečení, kosmetiky či doplňků. Pí. Kejhová umí také krásně nalíčit člověka. Dokáže každou ženu proměnit v krásku:-) Je to člověk, který nenutí své výrobky, ale přesto vás zaujme svým výkladem a zkušenostmi. Dokáže pochválit i konkurenci, a to už o něčem svědčí. Z potravinových doplňků, které mi byly doporučeny pí. Kejhovou, bych vyzvedla zejména Colostrum a Mind Master Formula Green. Jedná se o produkty, které dokážou člověku pomoci, tzv. životabudiče pro tělo a mysl. Pí. Kejhové děkuji za její služby, naslouchání a pochopení! Zároveň jí přeji radost ze své práce a mnoho spokojených zákazníků! Také přeji zdravíčko a dobrou mysl! Co na závěr říct ... z tohoto salónu můžete vyjít s radikální proměnu, jak po stránce fyzické, výživové či duševní. Výsledkem je pak dosáhnutí vyššího sebevědomí, uvědomení si vlastní hodnoty, prostě být sama sebou, a to je to nejdůležitější:-)...

Zdeňka Morcinková (Hrstková) – svatební líčení – foto

Vážená paní Kejhová

Děkuji ještě jednou za profesionální pomoc v kritické chvíli. Líčení drželo perfektně i ve 4.00 ráno následujícího dne.