Reference

Chcete se dozvědět, jak fungují přípravky kosmetiky TianDe v praxi? Přečtěte si reference mnoha spokojených zákaznic /i zákazníků/:

 

…Dobrý den, jsem kosmetička již 22 let a byla jsem požádána o referenci na kosmetiku Tiande, se kterou pracuji. Musím hned v úvodu konstatovat, že jsem se v životě nesetkala s kvalitnější a účinnější kosmetikou za tak úžasné ceny!!!

…zdravím , jsem zde krátce a dnes jsem dostala první balíček, ale předčilo to všechna má očekávání.Musím se s Vámi podělit o radost z tak úžasné kosmetiky kterou jsem poznala.První jsem se vrhla na krém na obličej s mucínem hlemýždů, je to super krém krásné hygienické balení , velmi dobře se vstřebává , pleť je krásná hladká.

Už jste vyzkoušely naše vložky? Přiznám se, že už jiné nepoužívám. Naše vložky nejsou bělené chlorem, nejsou vyráběné z recyklovaných materiálů a navíc jsou napuštěné bylinami, které pomáhají harmonizovat hormonální systém ženy a jsou tam byliny, které tlumí bolest při menstruaci, prostě jsou úžasné.

…zase další super zkušenost s Tiande. Ráno se probudím a nemohu hnout krkem, natož se podívat doprava nebo doleva.  Nalepila jsem kousek náplasti Wutong a nechala působit přes den.Bolest začala pomalu ustupovat…..

39568568_10213177308375929_5124600448958857216_n

Zde  naleznete  další   REFERENCE spokojených zákazníků NA PRODUKTY TianDE   

 

 

 

 

A ZDE reference na líčení, svatební líčení, proměny, péči o pleť atd…

www.pruskova.com

www.pruskova.com

Děkuji za ocenění :) :) :) 

Orlové krásy Opava

Dovolte, abychom Vás seznámili Vás s výsledky zákaznického hlasování jimiž byla Vaše společnost Studio krásy Opava oceněna.
Vyhodnotili jsme hodnocení téměř 32 tisíc firem z daného odvětví, které vyžadovalo prohledání více než 800 tisíc webových stránek, jako jsou např. Google Maps, Facebook a mnoho dalších. Ve finále jsme na internetu analyzovali více než 700 tisíc recenzí zákazníků. Tyto údaje byly použity k výpočtu konečného hodnocení.

Vaše společnost získala v této klasifikaci konečnou známku 8.9 na základě 15 hodnocení. Díky tomu získáváte titul Laureáta v lokalitě Opava. 
V případě Vaši společnosti byly vzaty v úvahu hodnocení z následujících portálů:
Facebook: hodnocení: 5 počet: 5
Facebook: hodnocení: 5 počet: 10
Dovolte, abychom Vám k těmto výsledkům poblahopřáli. Je to výsledek Vaší tvrdé práce, kterou ocenili Vaši spokojení zákazníci.
Pro získání statusu vítěze je nezbytné splnit základní kritérium což znamená, že závěrečné hodnocení musí čítat nejméně 8 bodů a musí mít odpovídající počet hlasů.

Těchto výsledků nedosáhlo více než 27,5 tisíce firem ve Vašem oboru. To jen potvrzuje, že Vaše práce je velmi důsledná a maximálně dbáte o své zákazníky, kteří Vám jako poděkování za Vaše služby udělili vysoké hodnocení včetně doporučení, které Vás opravňuje k získání statusu v lokalitě Opava .
http://www.orlovekrasy.cz/

 

Paní Hájková : Svatební líčení

Vše bylo úžasné, moc jsme si to užili, když jsem před svatbou někde četla, jak si to nevěsta užívala,
tak jsem tomu nevěřila a bylo to přesně tak…jak jsme se naložili do auta, od té doby neskutečná
krása, emoce, radost…vše, co patří k svatebnímu dni….jen to vše moc rychle uteklo…
Líčení perfektní, vše vydrželo, dcera krásná, všichni moc chválili a hlavně ona měla pocit, že je
jedinečná…a tak to má být…byla jiná, krásná, něžná…prostě nevěsta!!!
A já jsem poprvé na svatbě nebrečela (na svatbách dětí mých kamarádek vždy pláču),
užívala si to s mladými…ale pak v neděli i pondělí mne emoce doběhly, dojímalo mne úplně vše a byly slzy, i nyní když píšu, tak zase…
Byla jsem moc ráda, že si vás dcera našla a že jsem vás poznala, všichni kolem byli skvělý tým a
o počasí ani nemluvě, bylo krásně, kýčovité mráčky, prostě fajn….
Ještě jednou vám děkuji jako maminka nevěsty, dcera vám určitě psala nebo napíše a pošle vám
určitě nějaké fotky.
Paní Krejčí : Svatební líčení svědkyně

Dobrý den, paní Liduško

Děkuji moc ještě jednou za příjemně strávený čas s Vámi v sobotu ráno,

Svatba se krásně vydařila, líčení vydrželo úžasně, děkuji ještě jednou moc i za všechny rady níže.

Určitě dle nich objednám.

 

Paní Newerlová : Proměna

Dobrý den p.Kejhová, maminka byla u Vás v salonu minulý týden ve čtvrtek a byla moc spokojená. Všichni jsme jí pochválili proměnu- oživená pleť a velmi jemné líčení, které zvýraznilo její přednosti, hlavně krásné oči. Chtěla bych Vás požádat o laskavost, zda byste mi mohla poslat foto z proměny? Maminka nechtěla uveřejňovat na internetu, ale vím, že jste ji fotila. Děkuji a přeji pěkný týden

 

Paní Kateřina Lesch : Svatební líčení

Paní vizážistku jsem si vybrala na základě fotek její práce pro svatební líčení a byla to skvělá volba. Nic mi nenutila, zachovala mou přirozenost a přitom vytvořila make-up, který vydržel a působil upraveně ještě i v pozdních nočních hodinách. Cena za zkoušku i samotné líčení byla víc než přívětivá a produkty i přístup přitom velmi profesionální. Bylo to milé setkání a paní Ludmilu velmi doporučuji.

 

Velice jsem spokojená se službami ve studiu a proto je také všem svým známým doporučuji. Používám kosmetiku TianDe a výrazně se mi tím zlepšil stav mé pleti. Tyto produkty určitě všem doporučuji.

Dobrý den paní Kejhová, ráda bych Vám poděkovala za krásné svatební líčení, ve kterém jsem se cítila pěkně a pohodlně po celý den. Moc si vážím toho, že jste vnímala mé přání a představu a decentně vytvořila krásné svatební líčení…

Dobrý den, tento salón jsem navštívila už několikrát a vždy jsem se setkala se vstřícností, úsměvem, laskavostí a kvalitní službou! Velmi mě uchvátila barevná typologie, kde se o sobě dozvíte nejen, která barva vám sluší a jaká typ jste, ale také, jak se máte líčit, jak vyzvednout své přednosti a zároveň potlačit své nedostatky. Podle mě by každá žena měla projít takovou analýzou pleti.

Ivana Bartesková – svatební líčení  5.10.2015

Dobrý den paní Kejhová, ráda bych Vám poděkovala za krásné svatební líčení, ve kterém jsem se cítila pěkně a pohodlně po celý den. Moc si vážím toho, že jste vnímala mé přání a představu a decentně vytvořila krásné svatební líčení, které se líbilo hlavně manželovi :-). Jste opravdu profesionál a příjemný člověk, jsem ráda, že jsem Vás poznala. V příloze zasílám jednu z prvních fotek, která je více v detailu zaměřená na obličej. Chtěla jsem se zeptat, jestli nebudete dělat v nejbližší době objednávku TianDe. Pomalu mi dochází krém podle obalu je označen takto (12017 Hydratační denní krém s SPF) a čistící mléko (12003), které se mi povedlo zapomenou na svatební cestě :-) Vytvořila jsem si na něm závislost 3 dny jej postrádám a už to na pokožce cítím. Přeju pěkný zbytek dne.

p. Kubinová – svatební líčení 18. 8. 2014

Dobrý den ;-) děkujeme moooooooc - líčení super!!!!! A vydrželo až do neděle!

 

Ovčáčková – 23. 9. 2015

Reference můžu napsat, v podstatě se budu opakovat, že jsem s kosmetikou TianDe maximálně spokojená. Pleť není vysušená, nemám pocit stahování v obličeji a stačí mně se namazat dle doporučení 2x denně. Určitě bych ji doporučila z vlastní zkušenosti.

Co se týče Studia krásy - můžu se opět jen opakovat, jako u kosmetiky. Před tím jsem nikam na kosmetiku nechodila, neměla jsem v to až takovou důvěru. S Vaším přístupem jsem spokojená a od začátku jste mi byla sympatická.

Krémíky jsou úžasné! Krásně voněly celé odpoledne a ani se mi nechtělo je večer odstranit.....

Takže prosím o domluvené výrobky - denní krém, noční krém, oční hydrogel a krém na ruce.

Děkuji, už se těším, až se s nimi namažu

 

Markéta Tůmová – 27.10.2014

Dobrý den, paní Kejhová,

Děkuji za skvělé líčení ve Studiu krásy a ikdyž jsem nevyhrála, líčení pro mě bylo velmi důležité, cítila jsem se skvěle!    Děkuji. Markéta Tůmová

Jana Nováková – 19.6.2015

Dobrý večer, paní Kejhová

Ještě jednou Vám děkuji za příjemně strávené páteční odpoledne. Přemýšlela jsem o objednávce kosmetiky, ale nakonec si objednám později

Doporučila jsem Vás kamarádce a budu doporučovat dál..

Hezký večer

 

Steyerová Z. (Ambrosová) – 23.9.2015

3 otázky pro zákaznice Studia krásy :

  1. používáte kosmetiku TianDe a pozorujete zlepšení pleti ?
  2. Jste / nebo nejste/ spokojena se službami Studia krásy ?
  3. Můžete tyto služby - produkty doporučit

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dobrý den, paní Kejhová, děkuji za oslovení, ráda Vám zodpovím Vaše dotazy.

1. Ano, koupila jsem si krém na obličej a při pravidelném používání je pleť jemnější a vypnutější.

2. Se službami jsem velmi spokojena (úprava obočí, svatební líčení, regenerační maska obličeje). Vždy se ráda vracím.

3. Určitě bych všem ženám doporučila návštěvu Studia. Příjemné prostředí, paní Kejhová je velmi ochotná a dokáže poradit.

 

Jana Harazimová

K narozeninám jsem dostala poukaz na celkovou proměnu do studia paní Kejhové, která zařídila jak úžasnou kadeřnici, tak skvělou fotografku.

Celý den byl naprosto luxusní, nový účes se opravdu povedl. Absolvovala jsem mini kurz líčení, který byl pro mě jako naprostého laika velmi užitečný, paní Kejhová mi poradila, jak správně čistit pleť a jaké barvy se ke mě hodí. Moc dobře jsme si také popovídaly o jiných oblastech, odcházela jsem opravdu pozitivně naladěna. Nádherné líčení jsem pak využila při focení, u kterého byla díky úžasné fotografce Petře velmi příjemná a uvolněná atmosféra. Jsem spíše sportovní typ, líčím se minimálně, paní Kejhová a celá proměna mi však ukázala, že opravdu každá žena může být krásná.

Děkuji ještě jednou za skvělý den.

Zdeňka Morcinková (Hrstková) – svatební líčení – foto

Vážená paní Kejhová

Děkuji ještě jednou za profesionální pomoc v kritické chvíli. Líčení drželo perfektně i ve 4.00 ráno následujícího dne.

 

Veronika Kupková – 29. 9. 2015

Dobrý večer p. Kejhová, moc děkuji za cenné rady a Vaši vstřícnost. Ráno jsem si poprvé ošetřila svou pleť a celý den jsem se cítila jinak. Pleť byla vláčná a nebyla už suchá a povadlá. Vím, že to chce čas, než si na ty všechny změny zvyknu.

Velice jsem spokojená se službami ve studiu a proto je také všem svým známým doporučuji. Používám kosmetiku TianDe a výrazně se mi tím zlepšil stav mé pleti. Tyto produkty určitě všem doporučuji.

 

 

Daniela Petruželová

Ještě jednou moc děkuji za skvělé svatební líčení – cítila jsem se velmi dobře a připadala si hezká. :-)