O mně

Jmenuji se Ludmila Kejhová, mou prací a zároveň i mým koníčkem se stala vizážistika.

Učím ženy, jak pečovat o sebe, o svou pleť i o své zdraví a jak to dělat jednoduše a s láskou.

Naučím vás, jak  objevit svou přirozenou vnější i vnitřní krásu a líčením a stylem oblékaní ji zviditelnit.

Pomáhám ženám najít samu sebe, začít sebe sama hýčkat, poznat svou krásu, sílu a ženskost…

mamka_portrety-2

 

Už několik let učím ženy, jak mohou díky změnám v myšlení, jemnému líčení a vkusnému oblékání začít svou krásou zářit do světa každý den.

A čím více bude rozzářených žen, tím lépe bude všem lidem okolo nich…..

Ale před tím tomu tak nebylo…

Pracovala jsem jako zdravotní sestra v náročném prostředí a po více než 20 letech práce jsem onemocněla a díky zdravotním problémům jsem musela svou činnost ukončit. Vůbec jsem nevěděla, co bude dál a jakým směrem se mám vydat. Začala jsem hledat cestu a přitom se vzdělávat v oblasti osobního rozvoje. A  dostala jsem se na úplně jinou „životní kolej“. Od mládí se mi líbily kreativní práce, ale pro tuto profesi jsem dříve neměla odvahu. Musela jsem se však rozhodnout a vykročit úplně do neznáma. Začala jsem pracovat sama na sebe. 

Začala jsem se věnovat oboru, který mě vždy zajímal a tím „oborem“ ježenská krása„. Mnoho žen totiž o sobě pochybuje a nevidí v sobě svou krásu, protože se stále srovnává se známými osobnostmi z různých časopisů. Jsme krásné, každá z nás.  Nezáleží na mírách, postavě, vlasech, ale na tom, ja každá sama sebe vnímá, jak sama sobě připadá krásná. .. ale co je nejdůležitější je vědomí sama sebe :  mít sebe – vědomí

Od svého onemocnění jsem se začala více  zajímat o své zdraví, protože jsem pochopila, že jsme každý sám zodpovědný  za své zdraví . ..

A tato cesta mě přivedla až ke zdravému životnímu stylu a zdravé stravě a také zdravé“ kosmetice TianDe …No a cesty se propojily a já mohu své zkušenosti z oblasti zdraví – kterému se věnuji stále, ale přírodní cestou – a z  oblasti krásy a vůbec celého životního stylu, předávat dál…Je to má vášeň, můj koníček, který se nakonec stal i mou prací.

Pomáhám ženám najít svou krásu, sebevědomí a na každé ženě objevíme společně to nejkrásnější..

 

ds7_56521

 

Před dvěmi léty jsem se seznámila s úžasnou přírodní kosmetikou TianDe – lépe řečeno, kosmetika, kterou jsem dříve vůbec neznala, na mě „vykoukla“ z počítače a byla to láska na první pohled.. Kosmetika TianDe /v překladu Nebeská dokonalost/ je unikátní kosmetika z východu – Tibetu, Altaje a Číny, která využívá skvělé přírodní složky a staré přírodní receptury ve spojení s nejnovější technologií  a svým hloubkovým účinkem proniká až do buněk /nanokosmetika!/ Jsem z ní nadšená spolu se svými zákaznicemi, protože pro každou pleť najdeme rychlé a účinné řešení.

Začala jsem se s touto kosmetikou více seznamovat a studovat do hloubky, protože má unikátní složení . K  péči o vaši krásu a k ochraně zdraví používá kosmetika TinDe především velmi cenné  přírodní ingredience a jejich léčivé vlastnosti. Jsou to například hadí  tuk , ovčí placenta, červený kaviár, bio zlato, hedvábný protein, ženšen, houby lingzhi, shaw wu, thajský květ, zázvor,  lotus, perly, zlato, stříbro, křemík a další byliny a přírodní látky. Byliny jsou sbírány podle Lunárního kalendáře, voda se používá ze speciálních horských pramenů v Tibetu.

Pomáhám ženám řešit jejich problémy, ať to jsou problémy s pletí a nebo se zdravím díky speciálním výrobkům, které mají unikátní složení podle východní medicíny

A vůbec jsem na začátku netušila, jaké jsou ve společnosti TianDe úžasné možnosti a  v loňském roce jsem začala budovat svůj tým a dosáhla jsem titulu Magistr TianDe a ředitel TianDe.

Na reference spokojených zákazníků se podívejte zde

942281_1700197340198161_7625732214451103139_n[1]

 

 

 

Dříve jsem spolupracovala  s kosmetickou firmou Jafracosmetics.cz, se kterou jsem začínala  a na jejích firemních stážích jsem získala spoustu zkušeností a odborných znalostí z oblasti kosmetiky, v péči o pleť, o produktech, složení a účincích kosmetiky. Spousta mých spokojených klientek používala a dodnes pečuje o sebe s výrobky kosmetiky Jafra – na bazi ajuverdy. A protože kosmetika TianDe je velmi podobná svým složením, hloubkovým působením, unikátními biologicky aktivními látkami a navíc je cenově velmi dostupná – neváhala jsem a začala jsem pracovat s unikátními produkty TianDe , které dovedou zlepšit krásu, ale i zdraví.

Absolvovala jsem rekvalifikační kurz vizážista a barvové poradenství , při kterém jsem získala mnohé dovednosti v oblasti líčení, make-upu a barvového poradenství…

DR1B3430

Absolvovala jsem další kurzy zaměřené na svatební líčení a foto-makeup u známé profesionální vizážistky Hanky Čihánkové v Brně….

V loňském roce jsem se zúčastnila skvělého kurzu přední české návrhářky Táni Havlíčkové – Oblékám svou duši, který byl zaměřený nejen na módu, ale také na poznání svých talentů a svých schopností. Těchto skvělých zkušeností využívám při Barvovém  poradenství, které otevře vaši cestu ke správnému nacítění barev, které vám sluší a podporují vaši přirozenou krásu. Po tomto kurzu už nebudete zbytečně kupovat věci, které vám nesluší a leží vám ve skříni…

 

Spolupracuji s profesionálními fotografy Tomem a Petrou Kejha /www.tomas-petra.cz/ při svatebním líčení a fotografování a nyní rozjíždíme nový projekt BOUDOIR FOTO + líčení  www.boudoir.tomas-petra.cz/ zaměřené na krásné jemné ženské fotografie  ZDE 

10981215_679957012114690_6582733414986206715_n

 

Prošla jsem kurzy v oblasti osobního rozvoje, zdraví a zdravého životního stylu. 

Věnuji se  stále zdraví a zdravým produktům.

V případě zdravotních problémů mohu pomocí kompletní analýzy orgánů speciální diagnostikou-  analyzeru Tanita zjistit množství  tuků, vody, lymfy, svalů, bazální metabolismus a také jestli se zdravě stravujete nebo co by se dalo zlepšit.

Co všechno můžete ode mě očekávat ?

  •  doporučím vám podle svých nejlepších zkušeností a vědomostí produkty pro vaši krásu a zdraví
  •  naučím vás základy  správné péče o sebe, líčení, rozpoznání barvového typu a tím zvýšení sebevědomí
  • poradím v případě problémů např. se Ženským zdravím , detoxikací a dalšími zdravotními problémy….
  • seznámím Vás s unikátní přírodní kosmetikou TianDe a budete-li mít zájem, vše můžete ve Studiu krásy vyzkoušet ..
  • Reference spokojených zákazníků si přečtěte zde
  •  nabízím spolupráci s férovou a láskyplnou firmou, kterou zajímají principy jako čestnost, upřímnost, láska, štědrost, ohodnocení kvalitních lidí 
  •  máte možnost ovlivňovat výši svých výdělků a žít v hojnosti – povedu vás krok za krokem k těm nejlepším výsledkům
  •  Právě teď hledám nové tváře a kolegy naší nově se rozrůstající firmy.  Chcete více informací, jak začít ?

14729384_1440825075944827_2390043124818452746_n[1]

 

Jen zdravá, spokojená, vyrovnaná a šťastná žena je skutečně krásná. Chcete se dozvědět, jak to udělat?  Tak čtěte dále..

 

kamen-a-lilie[1]