O mně

Kdo jsem ?

Jmenuji se Ludmila Kejhová, mou prací a zároveň i mým koníčkem se stala vizážistika.

Učím ženy, jak pečovat o sebe, o svou pleť i o své zdraví a jak to dělat jednoduše a s láskou.

Naučím vás, jak  objevit svou přirozenou vnější i vnitřní krásu a líčením a stylem oblékaní ji zviditelnit.

Pomáhám ženám najít samu sebe, začít sebe sama hýčkat, poznat svou krásu, sílu a ženskost…

mamka_portrety-2

 

Už mnoho let učím ženy, jak mohou díky změnám v myšlení, jemnému líčení a vkusnému oblékání začít svou krásou zářit do světa každý den.

A čím více bude rozzářených žen, tím lépe bude všem lidem okolo nich…..

Jsem vystudovaná zdravotní sestra s mnohaletou praxí .

Od roku 2008 se věnuji kosmetice, kosmetickému poradenství, péči o pleť , prošla jsem mnoho školení a vzdělávacích kurzů s kosmetikou Jafra.

Od roku 2015 pracuji výhradně s produkty společnosti TianDe.

Absolvovala jsem rekvalifikační kurz vizážista a barvové poradenství , při kterém jsem získala mnohé dovednosti v oblasti líčení, make-upu a barvového poradenství…

DR1B3430

Absolvovala jsem další kurzy zaměřené na svatební líčení a foto-makeup u známé profesionální vizážistky Hanky Čihánkové v Brně….

V  roce 2016 jsem se zúčastnila skvělého kurzu přední české návrhářky Táni Havlíčkové – Oblékám svou duši, který byl zaměřený nejen na módu, ale také na poznání svých talentů a svých schopností. Těchto skvělých zkušeností využívám při Barvovém  poradenství, které otevře vaši cestu ke správnému nacítění barev, které vám sluší a podporují vaši přirozenou krásu. Po tomto kurzu už nebudete zbytečně kupovat věci, které vám nesluší a leží vám ve skříni…

Prošla jsem kurzy v oblasti osobního rozvoje, zdraví a zdravého životního stylu. 

Spolupracuji s profesionálními fotografy Tomem a Petrou Kejha /www.tomas-petra.cz/

Můj životní styl je věnovat se zdraví, pečovat o sebe, o své tělo a svou duši a předávat své zkušenosti s láskou dál všem ženám, které chtějí na sobě pracovat.

 

 

 

ds7_56521

 

Můj příběh :

Ale před tím tomu tak nebylo…

Pracovala jsem jako zdravotní sestra v náročném prostředí a po více než 20 letech práce jsem onemocněla a díky zdravotním problémům jsem musela svou činnost ukončit. Vůbec jsem nevěděla, co bude dál a jakým směrem se mám vydat. Začala jsem hledat cestu a přitom se vzdělávat v oblasti osobního rozvoje. A  dostala jsem se na úplně jinou „životní kolej“. Od mládí se mi líbily kreativní práce, ale pro tuto profesi jsem dříve neměla odvahu. Musela jsem se však rozhodnout a vykročit úplně do neznáma. Začala jsem pracovat sama na sebe. 

Začala jsem se věnovat oboru, který mě vždy zajímal a tím „oborem“ ježenská krása„. Mnoho žen totiž o sobě pochybuje a nevidí v sobě svou krásu, protože se stále srovnává se známými osobnostmi z různých časopisů. Jsme krásné, každá z nás.  Nezáleží na mírách, postavě, vlasech, ale na tom, ja každá sama sebe vnímá, jak sama sobě připadá krásná. .. ale co je nejdůležitější je vědomí sama sebe :  mít sebe – vědomí

Od svého onemocnění jsem se začala více  zajímat o své zdraví, protože jsem pochopila, že jsme každý sám zodpovědný  za své zdraví . ..

A tato cesta mě přivedla až ke zdravému životnímu stylu a zdravé stravě a také zdravé“ kosmetice TianDe …No a cesty se propojily a já mohu své zkušenosti z oblasti zdraví a krásy předávat dál…Je to má vášeň, můj koníček, který se nakonec stal i mou prací.

Pomáhám ženám najít svou krásu, sebevědomí a na každé ženě objevíme společně to nejkrásnější..

Před čtyřmi  léty jsem se seznámila s úžasnými produkty pro zdraví a krásu společnosti  TianDe – lépe řečeno, kosmetika, kterou jsem dříve vůbec neznala, na mě „vykoukla“ z počítače a byla to láska na první pohled.. Kosmetika TianDe /v překladu Nebeská dokonalost/ je unikátní kosmetika z východu – Tibetu, Altaje a Číny, která využívá skvělé přírodní složky a staré přírodní receptury ve spojení s nejnovější technologií  a svým hloubkovým účinkem proniká až do buněk .

 A co se mi opravdu moc líbí,  že jsem zde našla  spoustu přípravků pro zdraví podle receptur východní medicíny.. na bolesti zad, kloubů, na detoxikaci těla, zdravé hubnutí , zlepšujeme ženám jejich Ženské zdraví…a další problémy.

Pomáhám ženám řešit jejich problémy, ať to jsou problémy s pletí a nebo se zdravím díky speciálním výrobkům, které mají unikátní složení podle východní medicíny

A vůbec jsem na začátku netušila, jaké jsou ve společnosti TianDe úžasné finanční možnosti, začala jsem budovat svůj tým …. a ve svém týmu mám nejúspěšnější ženu Tiande v Evropě. Stala jsem se safírovým ředitelem TianDe.

Na reference spokojených zákazníků se podívejte zde

942281_1700197340198161_7625732214451103139_n[1]

 

 

                                      Ráda Vám poradím, jak pečovat o svou krásu a zdraví a jak mít svobodné podnikání a být nezávislou..

 

Jen zdravá, spokojená, vyrovnaná a šťastná žena je skutečně krásná. Chcete se dozvědět, jak to udělat?  Tak čtěte dále..

 

kamen-a-lilie[1]