Akce – novinky

Aktuální nabídka:

I začátkem roku máme skvělé slevové akce na TOP produkty kosmetiky TianDe.

Znovu můžete začít s kvalitní péčí o pleť v zimním období, která by měla být  trošku důkladnější, neř během roku…. a o těch nejlepších vám ráda poskytnu více informací.

Prohlédněte si nabídku a objednat si výrobky můžete ZDE

 

KosmetikaTianDe není jen vynikající kosmetika na obličej, ale pomocí přípravků můžete pěstit celé své tělo, vlasy, nohy ruce – prostě se začít hýčkat… a to vše za neuvěřitelné ceny!
Chce to prostě vyzkoušet, že už po prvním použití je pleť jemnější, ruce hladší, vlasy pěstěné…sama bych nevěřila, ale kosmetiku používám už dlouho, takže vím a mohu jen doporučit!

image008

A tyto skvělé ceny jsou nyní ještě sníženy v této akční nabídce o 10- 30%!!!!
3. Transdermální komplex na vypínání hlubokých rýh a vrásek – podobný účinek jako Botox, ale místo botulotoxinu je využitá nanotechnologie pomocí přírodních peptidů..účinek skvělý! Více info : http://www.studiokrasyopava.cz/1703-2/ kod 12201 a 12202

4.KOSMETICKÉ GELOVÉ RUKAVICE A PONOŽKY – nyní v akci za 292 Kč za pár – úžasná domácí spa péče, PEDIKURU SI MůŽETE UDĚLAT DOMA..
O těchto speciláních rukavicích a ponožkách si můžete přečíst zde:
http://www.studiokrasyopava.cz/pecujete-radi-o-sve-nozky-r…/
+ koupel na nohy TALLASO za 114 Kč /dávka na 3 koupele / a vaše nožky budou jak po nádherné lázeňské proceduře!

5.PLEŤOVÉ MASKY – široký výběr od plátýnkových masek, se kterými můžete relaxovat 20 min. jako na kosmetice a nebo krémové tzv. rychlomasky – bezoplachové. Všechny jsou výborné
DOMÁCÍ PÉČE JAKO NA PROFES:KOSMETICE
http://www.studiokrasyopava.cz/pletove-masky/

A některé výrobky, které jsou velmi oblíbené:

7. Trápí vás akné?
Akné je problém, který trápí spoustu mladých lidí, ale i v pozdějším věku se může občas objevit nějaký ten „pupínek“. Jestliže se vám akné nedaří vyhojit, doporučuji speciální bylinné přípravky z řady Master Herb – Fytokorektor, který pronikne do hloubky zánětu a během 2-3 dnů je zánětlivý pupínek vyhojený. K tomu se může použít pleťová maska na akné Čistící maska na akné a jizvy –  která neuvěřitelným způsobem vyčistí a vyhladí poškozenou pleť.
Více info: http://www.studiokrasyopava.cz/pece-o-plet-15-16-let/

8. Chtěly byste mít krásné a zdravé vlasy?
Pak doporučuji vyzkoušet naše regenerační ŠAMPONY a MASKY na VLASY.. jsou velmi výživné, obnovují strukturu vlasů, stimulují růst a vyrvářejí bohatý objem vlasů… Vlasy jsou nádherné zdravé a lesklé.
více info o přírodních šamponech se zázvorem, houbou Reishi, ženšenem a regenačních maskách zde : http://www.studiokrasyopava.cz/pece-o-vlasy/

Pokud vás něco zaujme ze Slevové akce a budete chtít zakoupit, či vyzkoušet, můžete si objednat zde :http://www.studiokrasyopava.cz/chci-nakoupit/

Je to jen na vás, ráda vám s výběrem těch nejlepších produktů pomohu…

Spousta spokojených zákaznic poslala své reference :
http://www.studiokrasyopava.cz/reference-kosmetika-tiande/