Svatební líčení

d69f991f2da14ba9d068eb8b1c05824f[1]

        

  Svatební den je pro spoustu žen tím nejdůležitějším dnem v životě.

Jak si zajistíte, abyste v tento den vypadala co nejlépe? Doporučuji neriskovat a svěřit se do rukou vizážistky a domluvit si zkoušku, při které vybereme a vyzkoušíme nejvhodnější líčení. Neriskujete tak nepříjemné překvapení ve svatební den.

Make-up na den svatby má svá pravidla. Musí být výraznější než denní líčení, musí vydržet celý den perfektní a ideálně odolat slzám a polibkům. Musí vypadat skvěle i na fotografii.

Zkoušku svatebního líčení doporučuji uskutečnit dostatečně včas před svatbou.

Zkouška zahrnuje :

  • Společnou konzultaci Vaší představy, vybereme styl líčení  k Vašim svatebním šatům, kytici, barevné výzdobě a vše dokonale sladíme
  • Vyzkoušíme svatební make-up
  • zhotovíme fotografii před a po líčení, abyste si mohla prohlédnout líčení i na fotografii

Velmi doporučuji týden až dva před svatebním dnem přijít na úpravu obočí + vyčištění pleti + pleť.masku – připravíme tak pleť těsně před svatbou, líčení pak vypadá daleko lépe..

Svatební líčení je považováno za jedno z nejnáročnějších.

Make-up nevěsty znamená spojení denního a slavnostního líčení, které bude maximálně odolné. Nevěsta musí vypadat skvělě nejen při svatebním obřadu, při hostině, ale i na fotografiích. Proto je vhodné nechat se nalíčit svatební vizážistkou, dbá i na to, aby svatební líčení ladilo i s vlasy, šaty a svatební kyticí a celkovým typem svatby.

Makeup nevěsty musí být velmi kvalitní, protože Vás během svatebního dne čeká plno emocí včetně slz štěstí… 

 

Nepodceňujte svatební líčení! Ráda udělám vše pro to, abyste v nejdůležitější den Vašeho života vypadala perfektně, Váš make-up byl dokonalý a podtrhl Vaši osobnost.

SPOLUPRACUJI s profesionálními fotografy : www.tomas-petra.cz

OBJEDNEJTE SE  zde

 

Více fotografií naleznete ve FOTOGALERII

 

SarkaJirka_0083SarkaJirka_0088DR1B3417DR1B3430DR1B5161SarkaJirka_0683