Barevná typologie

promeny-11 

Barvové poradenství

 

Zamýšlela jste se někdy nad tím, jak náš život ovlivňují barvy? Proč nám některé barvy sluší, vypadáme mladistvě a působíme pozitivně, zatímco v jiných unaveně a nudně?

Barvy jsou důležitou součástí našeho života, působí na podvědomí a ovlivňují naše chování. Každý člověk má svoji oblíbenou i neoblíbenou barvu, ale zdaleka ne všichni si uvědomují, že barvy, které nosíme, ovlivňují náš vzhled a způsob, jakým jak nás okolí vnímá. Správně vybrané barvy dokáží rozzářit tvář, omladit, vhodně zvolenými barvami lze dokonce ovlivňovat lidi, se kterými se setkáváme.

Každému barevnému typu sluší určitá paleta barev. K jeho určení slouží BAREVNÁ TYPOLOGIE.

Pokud se rozhodnete pro barevnou typologii, naučím vás rozpoznat, které barvy vám sluší, ve kterých vynikne vaše osobnost a budete příjemně působit na okolí. Doporučím vám, které barvy používat při různých příležitostech. Poznáte svůj barvový typ a budete vědět, které barvy jsou pro Vás vhodné a které nikoli.

Naučíte se barvy kombinovat, jak nakupovat oděv a podle toho se také naučíte líčit.

Barevnou typologii doporučuji jako vhodný dárek k narozeninám, výročí nebo pro kamarádku formou Dárkového poukazu.

Ukázky proměn některých zákaznic po absolvování barvové typologie ve Fotogalerii

Určení barevného typu je obvykle prvním krokem k Vaší PROMĚNĚ.. Není ani tak důležité přesně vědět, jak se který barevný typ nazývá – jestli je jarní, letní, podzimní nebo zimní, smíšený typ, ale to, které barvy Vám opravdu sluší.

Barevný typ se testuje na základě barvy Vašich očí, barvy vlasů a pleti. Jde o nalezení harmonie mezi Vaší vrozenou barevností a následně používanými barvami oblečení a doplňků.

Zařazení do určitého barevného typu se provádí nejlépe za denního světla. Provádí se pomocí speciálních testovacích barevných karet či šátků, které symbolizují studené, teplé, tmavé a světlé barvy.

Součástí barevné typologie je foto před a po proměně a profesionální nalíčení vizážistkou.

OBJEDNEJTE SE  zde

promeny-11